Brzo do krovopokrivača

Slični upiti

Izvođač krovopokrivačkih radova, krovopokrivači, izvođači za krovopokrivačke radove, najveća burza krovopokrivača

Gradnja, grubi radovi

iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde

Sanacija dimnjaka izvana

Potrebno je sanirat dimnjak od peći centralnog grijanja. Dimnjak je visine 1,5 m, žbukan i presvučen masom za fasadu, koja je po pucala. Dimnjak bi trebalo opšiti limom i montirati novu kapu.


Pored dimnjaka voda ulazi u potkrovlje i stan. Treba ponuda i reparatura, što prije.

Na A frame vikendici potrebno je skinuti stare salonit ploče 40 x 40 cm te postaviti crijep (folija, letva, kontra letva, betonski crijep i limariju oko dimnjaka te vjetar lajsne). Krov je 140 m2 ukupno, na lokaciji imamo 150 m2 crijepa. Ostali materijal bi nabavili mi ako se ne dogovorimo drugačije. Možemo dogovoriti i da demontažu odradimo mi ako je potrebno, sve po dogovoru.

Trebam ponudu za bojanje fasade, šerana fasada, bijela, nikad do sad ništa rađeno, kvadratura oko 250 kvadrata.

Dobili smo upozorenje da otklonimo nedostatke na dva dimnjaka na koji su spojeni plinski bojler te plinski kotao. Unutarnja stijenka dimnjaka se trusi. Predloženo nam je da dimnjake saniramo uvlačenjem cijevi. Radi se o objektu sa suterenom i 3 etaže. Odokativna procjena duljine dimovoda od suterena do krova, odnosno vrha dimovoda, je cca 1200 cm (suteren, tri etaže i vanjski dio dimnjaka). Pretpostavljam kako je za odabir rješenja i izradu ponude sanacije ipak potrebno prvo izaći na teren.

U kuhinji je na dimnjak s našom napom spojen i susjed pa sav "miris" njegovog kuhanja ulazi kroz otvor u dimnjaku i cijev naše nape u stan. Mi bismo rado zazidali taj otvor u dimnjak da se ti mirisi više ne vraćaju nama u stan.

Trebam majstora za izmjenu dotrajalih limova i crijepova na većoj visini. Postavljanje novih rina i drugih potrebnih komponenti krova.

Trebam majstora za sanaciju aluminijskog plinskog dimnjaka ili montažu novog.

Lokacija: Zagreb

Grad Zagreb

kontaktni podaci klijenta