Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Postavljanje krovnog pokrova
Trebam ponudu za postavljanje krovnog pokrova na drvenoj montažnoj vikendici. Dimenzije krova su 520 x 230 cm. Sada je na krovu šindra koja je istrunula, naročito sa sjeverne strane. Trebam relativno jednostavnu / jeftinu opciju jer se ne radi o stambenom objektu, ali ne toliko da se raspadne za par godina. Cilj je zaštititi kućicu od propadanja. Limeni krov dolazi u obzir, ali radije bih neku drugu opciju ukoliko mi nije cjenovno nedostižna.
Trebam zidanje obiteljske kuće površine oko 100 m². Sav materijal već je osiguran, pa mi treba ponuda isključivo za izvođenje radova (ruke). Molim da mi okvirno navedete: cijenu po m² zidanja (ili ukupno, ako preferirate), što je uključeno u cijenu (npr. zidanje vanjskih i unutarnjih zidova, nadvoji, čišćenje gradilišta), rok u kojem biste mogli početi i trajanje radova, eventualne dodatne uvjete (npr. osiguranje smještaja, prijevoz, alati i sl.). Ako trebate nacrt, tlocrte ili dodatne podatke, mogu ih odmah poslati.
Trebamo radove skidanja postojeće šindre s drvene oplate, postavljanje paropropusne vodonepropusne folije i postavljanje nove šindre sa svim potrebnim predradnjama i dodatnim radovima (rubni detalji i sl). Površina krova je 130,00 m2. Kuća ima prizemlje i prvi kat, krov je na visini od cca 5 - 8 m. Trebaju nam ponude za izvedbu unutar ove godine.
Trebam limara za saniranje prokišnjavanja na stambenoj zgradi. Vezano je uz potkrovni stan, kojem voda probija do nosećih zidova te su konstantno vlažni. Traži se izvid problema i sanacija istoga. U slučaju dogovora, radi se ponuda i predračun po kojem se i plaćaju radovi uz garanciju izvedenih radova na samoj stambenoj zgradi.
Krov sa šindrom je dotrajao i prokišnjava, potrebno ga je natkriti limom. Dva dimnjaka. Dva krovna prozora koja je potrebno zatvoriti, 160 m2 krova, trebam ponudu.
Trebam izvođača građevinskih radova, gradnja obiteljske kuće po sistemu ključ u ruke - 160 m2 bruto.
Potrebno je staviti limeni krov na prodajnom kiosku, trebam ponudu.
Skidanje starih limenih ploča s krova nadstrešnice na ulazu u kuću i postavljanje novih.
Lokacija: Gudci
Zagrebačka županija