
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Najam dizalice i sanacija betonskog vijenca zgrade
Trebam uslugu dizalice. Radi se o popravku - sanaciji betonskog vijenca na dijelu zgrade iznad mojeg apartmana. Najviša visina rada je cca. 9 m. Molim cijenu dizalice za cca. dva dana. Može odvojeno i kompletna ponuda sa zidarskim radovima. Dužina vijenca je cca. 8 metara. Sve skupa možete pogledati na dolje navedenoj adresi. Desni apartman ispod krova na zapadnoj strani kuće, ako se gleda sa zapadne strane kuće.
Trebam betonsku gredu s armaturom za ulazna vrata u dvorište dužine tri metra i sedamdeset centimetara, dubine 60 cm i širine 30 cm.
Prije manje od dva mjeseca smo kupili nekretninu i sad imamo problema s tavanom koji je nedovršen. Na krovu je samo crijep bez ikakve podloge. A na podu su daske (na nekim mjestima otvorene) i vuna. Osim što su nam se zavukli štakori, počelo nam je prokišnjavati u spavaću sobu u jednom kutu. Molila bih hitnu pomoć.
Trebam ponudu za gradnju Ytong kuće, površine neto 47,92 i bruto 60,37, prizemnica, sistem - ključ u ruke. Tipska kuća iz kataloga - Adriana. U ponudu molim uključiti izradu temelja, iskop kanala za vodovodnu cijev i kabela za električnu energiju.
Trebam izvođače građevinskih radova zbog izrade betonskog parapeta.
Trebam uslugu korpe za rad na visini, zbog popravljanja lamperije ispod krova, bočno, može drvo ili lim.
Napraviti betonski zid za 3d panel ogradu na poljoprivrednom terenu.
Izrada fasade, na vanjskom zidu 4,5 x 5,5 m (visina 5,5 m) izolacija 5 cm stiropor i dvije ruke ljepila i mrežice. Zamjena dva trula roga, zamjena letava, skidanje i postavljanje biber crijepa.
Lokacija: Krk
Primorsko-goranska županija