
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Sanacija dimnjaka Plavić
Trebam ponudu za sanaciju dimnjaka. Potrebno je u postojeći dimnjak fi 200 mm uvući cijevi ukupne dužine 6 m za odvod plinova. Plinski bojler 24 kW od 2007. godine te automatski kondenzat za plinove u dimnjaku. Plinski bojler Viessman za sada radi dobro a u budućnosti treba planirati nešto drugo, dali kondenzacijski ili nešto drugo. Prilaz dimnjaku preko ljestvi, 2m sa terase. Ako su potrebne slike - šaljemo. Molim ponudu i vrijeme izvođenja radova. Trebam ponudu za bušenje dimnjaka (cigla - šamot), promjer standardan za dimovodne cijevi. Trebam ponudu za sanaciju dimnjaka. Kondenzacijski bojler je postavljen sa ispustom na fasadu ali se mora promjenit kako je prije bio na starom bojleru nazad na dimnjak. Trebam ponudu za opšivanje oko dimnjaka. Trebam ponudu za sanaciju 2 dimnjaka u zgradi koja koristi drva za grijanje. Trebala bi ponudu i za dimnjake ako suvlasnici odluče se za prenamjenu na pelete i ako odluče nastaviti koristiti drva. Trebam pregled i čišćenje dimnjaka. Trebamo sanaciju dimnjaka na kući jer je popucao od potresa te se stvara kondenzacija. Dimnjačar kaže da trebamo ili sagraditi novi dimnjak u susjednoj prostoriji ili provući inox dimnjak debljine 1 mm kroz postojeći dimnjak. Potrebo je doći vidjet dimnjak radi dogovora te nakon toga odraditi jedan od napisanih poslova ovisno o postignutom dogovoru.
Sanacija dimnjaka Plavić, sanacija dimnjaka cijena Plavić, cijena sanacije dimnjaka Plavić, dimnjak sanacija cijena Plavić
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom