Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Sanacija curenja limenog krova Biskupija
Trebam ponudu za nadstrešnicu od pocinčanog željeza, kao i pokrov od panela s ispunom (mislim da je najtanji 5 cm ispuna), te kanalić za vodu na istoj. Radi se o terasi širine 697 cm (od kraja do kraja, naravno precizno mjerenje ostavljam Vama) te dužine (od kuće udaljeno) 311 cm. Na polovici krova cca 50 m2 treba na postojeću šindru staviti novu. Krov je u nagibu cca 30 stupnjeva. Vjetar je polomio na doljnjem rubu krova nekoliko metara šindre. Vršen je popravak ali nekvalitetno. Mislim da bi bilo najbolje postaviti preko cijele polovice novu šindru. Trebam ponudu za izradu fasade i krovišta na dvije kuće. U kući prizemnici trebam renoviranje prostorije 18 m2, dijela tavana i dimnjak. Manji požar (iz dimnjaka) je zahvatio dio tavana, te napravio štetu na dimnjaku, tavanskim gredama, stropu, unutrašnjosti prostorije u koju se urušio strop. Rad se izvodi na maloj prizemnoj vikendici, dimenzije krova su 7 metara dužina x 2 i 2,5 metra žlijeba, okomito uz bočni dio kuće. Trebam ponudu za zatvaranje pola balkona na zadnjem katu zgrade (6. kat) uz izvedbu krova od panela i bočnih stijena. Prije početka radova potrebno je skinutu postojeću fiksnu konstrukciju tende (pričvršćeno vijcima).
Dimenzije prostora za zatvaranje su 6 x 1 x 2.5 m (Širina x Dubina x Visina na dijelu uz zgradu). Taj prostor bi sa jedne strane imao vrata, s nasuprotne vratima bi bila zatvorena stijena (pola visine vrata), a od naprijed bi bili prozori s izo staklima (4 komada, kao na slici primjera od susjeda). Konstrukcija bi bila bijele boje.
U privitku upita sam stavio slike:
1. Balkon gore.jpg - slika prostora koji se zatvara
2. Balkon dolje_1.jpg - slika balkona odozdo (zoom najgornjeg balkona)
3. Balkon dolje_2.jpg - slika odozdo
4. Balkon primjer_1.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (lijevo)
5. Balkon primjer_2.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (desno; ovdje je staklo bočno, a kod mene bi bilo zatvoreno)
6. Balkon primjer_3.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (odozdo) Trebao bih ponudu izrade drvene nadstrešnice dimenzija 7 x 3 metara, sistem vaše ruke a moj materijal.
Sanacija curenja limenog krova cijena Biskupija, cijena sanacije curenja limenog krova Biskupija, sanacija curenja limenog krova cijena po kvadratu Biskupija
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom