
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Sanacija curenja krova oko dimnjaka Veli Iž
Trebam ponudu za ponovno izoliranje i pokrivanje krova. Zainteresiranim izvođačima mogu poslati nacrte i slike.
Ich möchte das Dach in meinem Haus in Cervar-Porat neu isolieren und eindecken lassen. Bitte um Ihre Emailadresse damit ich ihnen die Unterlagen, Pläne und Fotos senden kann. Bitte dann um ein Angebot. Trebam ponudu za građevinske radove, trebao bi produžiti krov tj. spustiti nove rogove i sazidati zidove, dogradnja prostora od 15 kvadrata, potrebni samo vanjski radovi. Kupili smo vikend kuću starije gradnje prije 68. godine. Objekt nema hidroizolaciju, a oborinske vode su napravile svoje. Vlaga je prodrla na sve strane.
Objekt se sastoji od – prizemlja – podrumskog dijela, prva etaža i druga etaža u potkrovlju. Objekt je veličine 4,6 x 8 metara. Na zadnjoj fotografiji br. 2982 vidi se podrumska prostorija u kojoj je otpala žbuka sa stropa. Vide se ulošci i gredice. Na prvoj etaži soba (zelene boje) isto tako na stropu otpala žbuka. Ulaz u objekt podovi puni vlage, na stropu crna plijesan od vlage. Želimo znati koje su sve radnje potrebne da se ova situacija sanira, da se objekt zaštiti od vlage, da smo sigurni u statiku objekta, kako ne bi došlo do urušavanja.
Plan je izraditi septičku jamu, odvodnju oborinskih voda, uz objekt dodati drvenu terasu bočno s desne strane i iza objekta, od cca. 2,5 - 3 metra i sve staviti pod jedan krov. Objekt ima potvrdu Katastra da je građen prije 68. godine i potvrđuje veličinu od 14 m2. Dakle, bio je nadograđivan i širen, ali za to nema potrebnih dozvola niti legalizacije.
Molimo savjet što poduzeti i koliko će koštati ova investicija. Molim odgovore putem e-maila. Trebam ponudu po m2 za limeni krovni pokrov profiliran kao klasičan crijep. Krov koji planiram obnoviti je cca. 140m2. Također bih molio tehničke specifikacije krova. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove. Skidanje crijepa, letvi i limarije. Stavljanje folije, letvi, crijepa i limarije. Kuća je 40 m2. Molim ponudu za izradu drvene sjenice dimenzija 5m x 4m s time da je sav materijal za izradu moj, odnosno vaš je samo rad. Trebam postavu inox dimnjaka.
Cijena sanacije curenja krova oko dimnjaka Veli Iž, sanacija curenja krova oko dimnjaka Veli Iž, curenje krova oko dimnjaka cijena sanacije Veli Iž
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom