
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Renoviranje krova Ližnjan
Trebam ponudu za građevinske radove, gradnja kleti 40 m2. Teren je pod blagim nagibom treba napraviti iskop, temelj, zidove, vijenac te krovište. Na ulazu u zemljiste je šaht sa vodom, treba iskopati za cijev do kuće te napraviti septičku. Trebao bih pomaknuti jednu ploču na krovu i pričvrstiti je tj. zašarafiti i popravak grede s vanjske strane kuće. Trebam izmjenu krovišta, zamjena dotrajalih greda, novi pokrov na kući. Radi se o cca 120 m2. Trebam ponudu za izgradnju garaže, 37m2, betonski krov s kanalicama, 3 kapa. Trebamo ponudu za građevinske radove gradnje objekta. Gradimo objekt 500 m2, prizemlje i dva kata (cca. 170 m2 po katu). Imamo troškovnik. Potrebno je napraviti betonsku ploču (temelj), sazidati dva kata, i staviti objekat pod krov. To bi se radilo "u komadu".
Što se zemljanih radova i odvoza zemlje tiče, nema potrebe za odvozom zemlje jer će se ista koristiti za izravnavanje terena kasnije.
Što se rokova tiče, nije hitno, kroz tri mjeseca bi se moglo krenuti. Idejni projekat i uvjeti građenja su riješeni, predajemo papire za dozovolu. Detalji su dostupni na upit. Popravak nekoliko pomaknutih crijepova s ruba krova, trebam majstora. Traži se tvrtka za zamjenu krovnog pokrova na poslovnoj zgradi
- skela cca 1500 m2
- demontaža postojećeg limenog pokrova cca 700 m2
- djelomična demontaža dotrajale krovne konstrukcije te montaža nove
- postavljanje daščane oplate i folije na krovnu konstrukciju, letava i veter lajsni
- postavljanje limenog kvalitetnog pokrova (Lindab, Gerard ili sl.) cca 700 m2
- postavljanje opšavnih limova cca 121 m
- postavljanje sljemenjaka cca 46 m i uvale cca 20 m
- postavljanje opšava dimnjaka
- postavljanje žljebova
- postavljanje snjegobrana.
Slike zgrade i dodatni podaci na zahtjev
Renoviranje krova Ližnjan, renoviranje krova cijena Ližnjan, cijena renoviranja krova Ližnjan, renoviranje krova cijena m2 Ližnjan, renoviranje krova cijena po kvadratu Ližnjan
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom