
Bravarski i limarski radovi
Bravarija, građevinska limarija, sve vrste inox proizvoda, metalne konstrukcije i sl.
Postavljanje oluka na krovu Kapela Podravska
Trebalo bi promjenit krovište, na krovu su salonit ploče, a stavio bi lim trapez, a prije toga OSB i letva, kontra letva. Krov je površine 65 m2. Trebam ponudu za kupolu (sustav izlaska na ravni krov) u dvije opcije: - 70x70 - 80x80. Potrebna mi je što jednostavnija kupola. Termoizolacija nije bitna jer će se kupola ugrađivati iznad balkona i služiti samo kao izlaz na ravni krov. Trebam izradu nape od crnog lima 1.5 mm, dužina 1.9 m, širina 1.6 m, visina 0.80 m. Dimnjak 50 x 50 cm, dužina 1.5 m. Radi se o tri kuće u niżu širina svake kuće je 4 metra na kojima bi zamijelnili stari pokrov s novim metalnim. Na svakoj kući ima 65 m2 kosog krova i 15 m2 vertikalnih dijelova krova. Trenutno su na krovu na tim dijelovima postavljene eternit ploče koje zajedno sa starom limarijom treba skinuti i zamijeniti. Isto se radi i drvenim štaflama i kontraletvama (koje su stavljene na armirano betonsku kosinu krova) koje bi isto mijenjali te stavili i termoizolaciju. Svaka od tri kuće ima i po dva krovna prozora koja treba mijenjati (58 x 78 i 118 x 94). Sanacija krovišta zbog procurenja, zamjenom dotrajalih i puknutih crijepova, tražim majstora. Trebam ponudu za sanaciju krova površine cca 120 kvadrata. U pitanju je kosi betonski krov, blagog nagiba, prekriven crijepom. Potrebno je skidanje crijepa i letvi kako bi se postavila hidroizolacija i termoizolacija, nove letve i složio postojeći crijep uz dopunu novim koliko ga bude falilo. Trebam postaviti vjetar lajsne i žljebove na nadstrešnici.
Postavljanje oluka na krovu cijena Kapela Podravska, cijena postavljanja oluka na krovu Kapela Podravska, limarski radovi na krovu i postavljanje oluka cijena Kapela Podravska, cijena limarskih radova na krovu Kapela Podravska
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom