
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Postava greda i limenog krova Šodići
Kada pada kiša u sobi koja je najbliža terasi je voda. Ne znam otkuda točno dolazi. Zadnji kat na zgradi (3. kat). Prvo je bilo samo na dnu sobe tako da je možda potrebna hidroizolacija na terasi. Sad je počelo i na višim djelovima u sobi tako da je očito problem na krovu i moguće da se sljeva dolje. Više na slikama. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, postavljanje šindre preko već postojeće, 100 kvadrata. Trebam ponudu za gradnju kuće do faze visoki rohbau. Bruto veličina cca 180 m2. Svi radovi od iskopa na dalje. Ravan krov koji se koristi za sunčanje i slično. Ponude za građevinski roh bau, ponuda za visoki roh bau, ponuda za ključ u ruke. Projekt napravljen čeka se dozvola. Trebam ponudu za Izradu sjenice. Trebam najam dizalice sa košarom za skidanje kape sa dimnjaka. Kapa je betonska, treba je skinuti te izbušiti rupu, staviti lim i ponovno je vratiti na dimnjak. Visina kuće oko 10 m. Molim ponudu. Trebam ponudu za nadogradnju obiteljske kuće prizemnice. Ishodovana je građevinska dozvola za gradnju prvog kata i visokog potkrovlja. Trebam ponudu za sanaciju limenog krova. Postava OSB ploče na dosadašnji limeni krov i izrada hidroizolacije. Sarnafil menbranom.
Cijena postave greda i limenog krova Šodići, postava greda i limenog krova cijena Šodići, cijena konstrukcije i krovne limarije Šodići
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom