Brzo do krovopokrivača

Trebate krovopokrivača?

Gradnja, grubi radovi

Gradnja, grubi radovi

iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde

Popravak krova na vikendici Prvić Luka

Potrebna kompletna zamjena krova površine 26 m2. Potrebno izvesti novo dvostrešno krovište sa izvođenjem novih rogova, postavljanje daščane oplate OSB pločom, postavljanje vodonepropusne folije, kontra letve, letve za postavljanje kanalica, postavljanje kanalica i zaštitne mrežice. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje obiteljske kuće. Podrum, prizemlje, kat te izlaz na krov. Krov je ravan te ograđen 1 m visokim obzidom. Podrum je veličine 30,07 m2, prizemlje 78,22 m2, kat 84.54 m2. Uvučeni kat / izlaz na krov 14,50 m2. Dakle ukupna GBP je 207,33 m2. Visina prizemlja i kata je po 2.80 m, a podrum 2.50 te uvučeni kat 2.40. Podrum bi bio kompletno betonski a ostatak kuće cigla sa nosivim stupovima. "Deka" bi bila betonska bez mont gredica. Žbukanje zidova cca 440 m2. Glazure cca 200 m2. Trebam napraviti nadstrešnicu (pergolu) otprilike 30 m2. Potreban mi je krovar. Trebala bih metalna pocinčana vrata s kvakom za otvaranje, radi se o vodomjeru koji je na fasadi objekta. Također trebam okapnicu za balkonski rub. Molim preporuku povoljinh i dobrih majstora. Molim nekog kreativnog jer treba osmisliti najbolji način rješavanja navedenog. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove. Prva greda na spoju krova i dodanog zida sjenice dosta je istrunula zbog loše izvedbe tog spoja i limarije na tom kratkom djelu. Greda je duga cca 2 m i ostale grede na toj sjevernoj strani trebalo bi možda za nešto malo produžiti. Trebam ponudu limara za opšav dimnjaka na novom krovu. 1. Nije dobro napravljena hidroizolacija na terasi i sada se vlaže unutarnji zidovi, nedavno je jedan "majstor" stavio nove cokle i nekakvu skupu traku i prefugirao pločice na terasi jer je rekao da je to dovoljno, fuge sada otpadaju, a zidovi se i dalje vlaže. Najvažnije mi je sada da znam šta uopće trebam napraviti jer nema smisla farbati unutarnje zidove ako će se i dalje vlažiti.
2. Instalacijom klime i rupom koja spaja uređaj s vanjskom jedinicom sada kiša ulazi kroz tu rupu, navedeni "majstor" je i to "sanirao", ali mi i dalje ulazi kiša na zid na tom mjestu.
3. Dio na krovu oko antene nije dobro zatvoren pa krov prokišnjava i voda se slijeva u stropnu lampu.
Molila bi da se javi majstor koji se razumije ovo (bar nešto od navedenog) i koji stvarno zna šta treba napraviti i ima volje se s tim baviti i da mogu dobiti nekakvu garanciju na izvršene radove.

Popravak krova na vikendici cijena Prvić Luka, cijena popravka krova na vikendici Prvić Luka, popravak krova na vikendici cijena po kvadratu Prvić Luka


Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.


Molimo Vas upišite opis kakve radove ili usluge trebate.

(opišite radove ili usluge koje je potrebno obaviti)

Molimo Vas upišite lokaciju radova ili usluga.

(navedite lokaciju gdje je potrebno izvršiti radove ili usluge)

Molimo Vas upišite svoje ime i prezime.

(ako radove naručujete za tvrtku ili obrt, navedite naziv).

Molimo Vas upišite svoj broj telefona.

(upišite broj telefona, neće biti javno prikazan)

Molimo Vas upišite svoju email adresu.

(upišite email adresu, neće biti javno prikazana)


Upisom podataka u gore prikazani obrazac suglasni ste da Vaše osobne podatke možemo dati na uvid majstorima i izvođačima radova u cilju izrade ponude za traženo i realizaciju usluge. Vaši osobni podaci NEĆE biti javno prikazani, NEĆE biti vidljivi ili dostupni osobama kojima nisu namijenjeni i NEĆE se koristiti u druge svrhe.

Upis tuđih osobnih podataka koji se upisuju u polja 'ime i prezime', 'telefon' i 'email' smatra se kršenje Zakona o zaštiti osobnih podataka.


Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.


Ocijenite ovo:

prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)


Želite priložiti datoteke?

Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).

Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.

Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom



𝗸𝗿𝗼𝘃.𝗵𝗿