
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Pokrivanje šindre limom Orolik
Postavljanje limenog opšava sa olukom i žlijebom oko garaže. Velicina garaže oko 15 m2, dužina opšava oko 22 m, trebam ponudu. Trebam ponudu za novi krov obiteljske kuće. Dogovor ako se može izaći na teren, pogledati krov da možemo radit dogovor i realizaciju. Potrebno je skinuti staru oštečenu šindru i zamijeniti za novu. Šindra je kupljena. Površina krova je približno 230 m2. Mjestimično će biti potrebno zamijeniti daske na krovištu. Krov na dvije vode. Po mogućnosti treba odvesti staru šindru. Na krovu naše stambene zgrade se nalazi falcani lim s kojim imamo problema. Krov je kosi. Naime, dolazi do procurivanja na par mjesta (nakon obilnijih kiša) uglavnom u kanalu gdje se skuplja kiša i odvodi do vertikalnih oluka. Potrebno je doći na lokaciju i vidjeti o čemu se radi. Troškovi bi bili plaćeni preko Upravitelja zgrade. Fotografije krova - na upit. Trebam ponudu za zamjenu krovišta (dvije vode) od starih azbestnih salonit ploča sa novim valovitka 8 pločama. Površina krovišta 136 m². Nagibi su 34° i 28,8°. Dužina krova je 14 m. Materijal (sljemenjaci, valovit 8 ploče i vijci) je već kupljen. Potrebna je demontaža starih azbestnih ploča, montaža valovitki 8 te odvoz i deponiranje skinutih azbestnih ploča. U planu nam je izgraditi samostalnu drvenu nadstrešnicu u dvorištu našeg Centra za potrebe nastave na otvorenom i ostalih aktivnosti za naše korisnike. Sredstva kojima namjeravamo izgraditi nadstrešnicu su iz donacije koju bi trebali dobiti prije Božića od naših partnera. Mi smo im već poslali na njihov traženi zahtjev u što bismo htjeli utrošiti donirana sredstva i oni su se složili oko ideje. Nama je sada potrebna Vaša ponuda oko izgradnje iste kako bismo im prezentirali izvedbu izgradnje iste i okvirno vrijeme kada bi mogla biti realizirana.
Napominjemo samo da na mjestu gdje bismo htjeli graditi nadstrešnicu već postoji popločana betonska podloga i u interesu nam je da nadstrešnica zauzme što veći prostor, tako da nije nužno utrošiti puno skupog i nadodanog materijala kako bismo opravdali funkciju istoga. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte. Trebam majstora za izradu krovne kućice.
Pokrivanje šindre limom cijena Orolik, cijena pokrivanja šindre limom Orolik, pokrivanje šindre limom cijena po kvadratu Orolik, pokrivanje šindre limom cijena po m2 Orolik
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom