
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Novi krov na dvije vode Piljenice
Trebam ponudu krovopokrivača za nastrešnicu unutar boravka, dužine 4 metra, prepraviti, puštanje sa strane. Trebam ponudu za građevinske radove po etapama za izgradnju kuće, cca 100 kvadrata na placu od 320 kvadrata. Trebam ponudu za građevinske radove sanacije ravnog krova zgrade od cca 150 m2. Na krovu se nalaze devet odušnika, dvije rupe za izlijev vode sa krova i 4 dimnjaka. Trebala bi zamjena kompletnog krova sa limarijom. Molio bih da dođete na izvid radi izrade boljeg troškovnika i kalkulacija radova. Ponude se skupljaju od 28.9 do 2.10. Na vikendici je potrebna izrada te ukoliko ste u mogućnosti ponuditi sljedeće, molila bi da me kontakirate radi više informacija:
· Stolarija mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 1,4 za komplet (Uw), odnosno 1,1 za staklo (Ug)
· Strop i krov mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,2 – u naravi to je 18 cm mineralne vune
· Fasada mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,25 – u naravi to je 14 cm EPSa ili 12 cm mineralne vune
· Sunčani kolektori za pripremu tople voda moraju imati stupanj korisnog djelovanja od najmanje 70%
· Ugradnja sustava s kotlom na drvnu sječki / pelete za grijanje potrošne vode i / ili prostora mora imati stupanj korisnog djelovanja najmanje 85%
· Ugradnja novog sustava s dizalicom topline za grijanje potrošne vode i / ili prostora ili za grijanje i hlađenje A energetske klase:
zrak-voda, voda-voda i zemlja-voda uz GWP -< 2150.
Ugradnja novog sustava s fotonaponskim pretvaračima za proizvodnju električne energije u samostalnom ili mrežnom raduzmjena starog krova s izradom i postavljanjem novog Izlazak na teren i izmjera je obavezna. Nemam nacrte i potrebne mjere. Trebam ponudu za farbanje krovne lamperije, nije potrebno brušenje i skidanje stare farbe jer je održavano. Okvirno oko 15 do 20 kvadrata, imam uljnu farbu, 2 puta premaz. Trebam ponudu za gradnju Ytong kuće. Treba mi temelj, dovod vode iz cisterne koja je napravljena, odvod vode u zelenu jamu koja je napravljena, razvod struje. Kućica ima nekih 68 m2 brutto površine. Materijal listu sa krovom koji je računat po našem projektu imam. Građevinsku dozvolu imam. Trebam ponudu za skidanje salonita te za pokrivanje krova limom i daskanje krova. Postoji mogućnost nabave dasaka za daskanje. Površina kuće je 132 bruto.
Novi krov na dvije vode cijena Piljenice, cijena novog krova na dvije vode Piljenice, novi krov na dvije vode cijena po kvadratu Piljenice, novi krov na dvije vode cijena po m2 Piljenice
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom