
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Krovopokrivač Kobilić
Trebam ponudu za izradu drvene kuće 4 x 6 m debljina daske 2,5 cm impregnirana. Debljina kamene vune 10 cm osb ploče unutarnji 12 mm, limeni krov sa filcom. Krov terba biti na dvije vode, ulazna vrata, jedan prozor 100 x 100 sa šarapoljakama i jedan 50 x 50. Trebam ponudu za natkrivanje balkona površine cca 18 m2. Dimenzije 3 x 6 m, prizemlje. Molim ponudu uključujući konstrukciju, leksan ploče i odvodnju vode. Imamo potrebu za izgradnjom vanjskog dimnjaka za plinski kondenzacijski bojler. Ugrubo visina dimnjaka je 25 m. Dodatno bi napomenula da je izvedba kroz kortil stoga će dimnjak vjerojatno trebati slagati sa špage. Molila bi informativnu ponudu te rokove izvedbe na mail. Trebam ponudu krovopokrivača za kompletno mjenjanje krovišta na jednom dijelu kuće. Krovište je dužine 9 / 7 m. Trebam ponudu za prekrivanje cca 200 m2 dvostrešnog krova. Duljina roženica je cca 7.5 m, a dužina krova je cca 13 m. Krovna konstrukcija je dvostruka stolica. Nagib krova je cca 21 - 24°. Nedavno je krov stradao od potresa, imao je pokrov od crijepa. Molim preporuku pokrova kao i sve slojeve ispod. Molim katalog na mail adresu. Tokom zadnjih obilnih kiša u stanu mi je kraj balkonskih vrata procurila veća količina vode (slika stanja iznutra IMG_20241004_100345.jpg u prilogu).
Čini se da voda prolazi kroz nadstrešnicu koja se nalazi iznad balkona i zavlači negdje ispod stiropor fasade. Površina nadstrešnice je otprilike 7 kvadratnih metara i nadstrešnica je izolirana bitumenom (slika IMG_20240921_110124.jpg). Mislio sam da je razlog prodora vode staro brtvilo koje spaja lim sa zidom i nadstrešnicom (slika IMG_20240919_174208.jpg), ali sam ga zamijenio novim debelim slojem brtvila (IMG_20240921_173409.jpg i IMG_20240929_100238.jpg) koje sam nanio na impregniranu podlogu (impregnirao sam na kraju cijelu nadstrešnicu i dio zida na koji se kutni lim spaja sredstvom Ceresit CN94).
Nakon tih popravaka sam nalio kantu vode na nadstrešnicu i to nije procurilo (IMG_20240930_172321.jpg), ali tokom zadnje jake kiše, nakon 2 dana je opet procurilo. Kao što se vidi na slici, nadstrešnica nema dobar nagib (voda stoji između zida zgrade i sredine nadstrešnice), a i žlijeb nema dobar nagib te se voda zadržava u njemu.
Trebao bih ponude za sanaciju nadstrešnice. Možda bi najdugoročnije rješenje bilo na nadstrešnicu postaviti blagi limeni krov koji bi vodu dovodio direktno u žlijeb. Trebam ponudu za izgradnju dvije krovne kućice.
Cijena krova Kobilić, krov cijena Kobilić, krovopokrivač cijena Kobilić, krovopokrivanje cijene Kobilić, cijena izrade krova Kobilić, cijena usluge krovopokrivača Kobilić, cijene usluga krovopokrivača Kobilić, cijene krovopokrivača Kobilić
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom