
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Kompletna adaptacija krova Cubinec
Trebam ponudu za dobavu ili izradu vrtne kućice. Potrebna nam je izmjena krovišta nakon što je dio stradao u nevremenu. Trenuntno se nalaze salonit ploče, a stavili bismo imitaciju crijepa. Sadašnja visina bočnih zidova je 90 cm, njih bi podigli za 60 cm, a sa južne strane bismo u 1/3 zida (2,5 m) izgradili kućicu. Trenutni nabig krova iznosi 37°, a veličina 70 m². Uz navedeno potrebno je staviti i novu limariju. Molim ponudu za sve navedeno. Trebam ponudu krovopokrivača, želio bih pretresti stari krov. Krov je od biber crijepa (čini mi se duplo pokrivanje) i vrlo je star. Na zamjenu kompletnog crijepa ne bih išao iz razloga skore (tri četiri godine) rekonstrukcije visokoprizemnice. Krov je dvostrešni i ima cca 120 m2. Stari, dotrajali crijep bi se zamijenio novim, kojeg bih sam nabavio. Poželjno bi bilo doći na navedenu adresu, a radovi bi mogli početi odmah. Trebam ponudu za izradu slijedećeg:
1. Uklanjanje postojećeg krova
2. Ugradnju novog kompletnog krova s olucima (zasebne ponude za materijal i ruke).
3. Uklanjanje dva postojeća dimnjaka
4. Ugradnja novog montažnog dimnjaka za peć centralnog grijanja
Površina krova 202 m2. Kut roga krovišta 48 stupnjeva. Glavne horizontalne grede 16 - 18 cm. Rogovi 12 - 14 cm.
Krov treba biti pokriven crijepom Nexe Cezar prirodni. Radovi na krovu, skidanje starog crijepa i greda te izrada novog krovišta. Veličina krova 12 x 7 metara na četiri vode. Trebamo ponudu za izradu jednostavnog krovišta na nadograđenom dijelu kuće, izradu nadstrešnice za terasu i balkon, te izradu inox dimnjaka. Početak radova 10. mjesec. Fotografije i detaljne informacije šaljem naknadno. Potrebna mi je ozbiljna firma i ponuda za rekonstrukciju krovišta zgrade cca 450 m2. Demontaža starog pokrova Salonit i zbrinjavanje 450 m2; demontaža letve i kontra letve 450 m2; demontaža krovne folije; dobava i montaža nove paropropusne folije 450 m2; dobava i montaža nove letve i kontra lerve 450 m2; dobava i montaža limenog pokrova u obliku crijepa 450 m2; dobava i montaža žlijeba (oluka) horizontalnog 70 m; dobava i montaža limenog opšava dimljaka 15 kom / 1 kom cca 2 m2 lima. Svi radovi se izvode na zgradi od 5 katova i potrebna je skela 1100 m2, dizalice i svi alati potrebni za rad na visini.
Kompletna adaptacija krova Cubinec, cijena kompletne adaptacije krova Cubinec, kompletna adaptacija krova cijena Cubinec, kompletna adaptacija krova cijena po kvadratu Cubinec
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom