
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Izrada novog krova Đurđic
Trebam ponudu za građevinske radove.
Glavni objekt je adaptiran te je ostao ovaj manji za adaptaciju koji bi se pretvorio u stambeni prostor.
Radi se o objektu koji ima tlocrtnu površinu od 20 m2 gdje bi se sa zadnje strane dodala kupona od cca 6,50 m2 i malo spremište, pov 3,00 m3 = 10 m2. Na kupaoni bi došao kosi krov sa izolacijom. Ispred objekta se betonira 8 m2 i na tome se radi nadstrešnica.
Na katu je spavaći prostor pod kosim krovom. Svi novi krovovi su limeni crvene boje – slijedi dogovor.
Priključci za: hladnu vodu, toplu vodu i centarlno grijanje su predviđeni već u glavnom objektu. A malo niže na istočnoj strani 5 m je udaljena septička jama.
Struja, voda: odvod i dovod te centralno grijanje – radijatori su za taj objekt (5 radijatora)
Uz taj objekt se pridviđa i izrada te montaža kosog kroviča na južnoj strani glavnog objekta da se osobe zaštite od padalina.
Na katu objekta dolaze na međukatnoj konstrukciji tavaloni od 5 cm i OSB ploče od 22 a na njih laminat.
Zidovi kupaone i zidovi doljnjeg dijela se žbukaju a ostalo je knauf.
U doljnjem dijelu ide keramika.
Fasada je termo stiropol od 8 cm a za boju slijedi dogovor, boja koja se može prati – odbija vodu (takvu imamo na glavnom objektu).
U prilogu je troškovnik.
Trebamo izvođača za izgradnju obiteljske kuće, prva faza (roh bau), do pod krov sa pregradnim zidovima. Veličina kuće je 300 m2 bruto (243 m2 neto). Početak radova bio bi otprilike 01.12. Molimo zainteresirane da nam se jave. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje visokog potkrovlja (70 m2) i postavljanje limenog krovišta 136 m2. Trebam ponudu za krov na dvije vode, betonska podloga cca 50 m2. Potrebno je: hidroizolacija, termoizolacija i bijeli crijep. Inox cijev fi 120 mm, dužina 150 cm, kapa i lim obujmica za izlaz na krovište, montaža. Trebam ponudu za gradnju obiteljske kuće prizemnice od 100 kvadrata. Kuća bi trebala imati 3 spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinja da budu spojeni, wc i kupaonu. Trebam ponudu za novi krov na zgradi. Krov je veličine 300 m2. Zgrada je iz 1906. godine, a trenutno ima azbestni salonit. Stanari su se usuglasili da bi stavili ili Cunial ili Bramac Monocoppo ovisno što odobre konzervatori.
Osim novog krova potrebno je još i skidanje trenutnog pokrova, skidanje trulih dasaka i greda, limarska obrada bočnih strana.
Izrada novog krova cijena Đurđic, cijena izrade novog krova Đurđic, izrada novog krova cijena po kvadratu Đurđic, izrada novog krova cijena po m2 Đurđic
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom