
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Izrada drvenog krovišta Gornja Garešnica
Trebam ponudu za krovnu limariju, krov je nadovezan do susjedne terase, prilikom jakih kiša prokišnjava i podljeva u prostor unutra. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje obiteljske katnice, bruto površine 173 m2 i pomoćne građevine bruto površine 45 m2. Sva dokumentacija je spremna, posjedujemo građevinsku dozvolu i sretstva su osigurana. Početak gradnje travanj. Molim zainteresirane da se jave na navedeni kontakt. Na vikendici je potrebna izrada te ukoliko ste u mogućnosti ponuditi sljedeće, molila bi da me kontakirate radi više informacija:
· Stolarija mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 1,4 za komplet (Uw), odnosno 1,1 za staklo (Ug)
· Strop i krov mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,2 – u naravi to je 18 cm mineralne vune
· Fasada mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,25 – u naravi to je 14 cm EPSa ili 12 cm mineralne vune
· Sunčani kolektori za pripremu tople voda moraju imati stupanj korisnog djelovanja od najmanje 70%
· Ugradnja sustava s kotlom na drvnu sječki / pelete za grijanje potrošne vode i / ili prostora mora imati stupanj korisnog djelovanja najmanje 85%
· Ugradnja novog sustava s dizalicom topline za grijanje potrošne vode i / ili prostora ili za grijanje i hlađenje A energetske klase:
zrak-voda, voda-voda i zemlja-voda uz GWP -< 2150.
Ugradnja novog sustava s fotonaponskim pretvaračima za proizvodnju električne energije u samostalnom ili mrežnom raduzmjena starog krova s izradom i postavljanjem novog Izlazak na teren i izmjera je obavezna. Nemam nacrte i potrebne mjere. Trebam majstora za popravak dimnaka i krova nakon oluje. Tražim majstora za ugradnju vjetar lajsni, zamjena žljebova, opšav dimnjaka, cca 50 do 60 metara limarije, potrebna skela ili odgovarajuća dizalica, prizemlje + 2 kata + potkrovlje. Zanima me orientacijska cijena za obnovu krova (istarska kanalica) za dvije kamene kuće, jedna od 16 a druga od 25 m2. Trebam ponudu za izmijenu krovišta. Krov na jednu vodu trenutno salonit ploče. Oko 90 kvadrata treba zamijeniti trapeznim limom. Zanima me cijena s materijalom odnosno samo lim i postava.
Izrada drvenog krovišta cijena Gornja Garešnica, cijena izrade drvenog krovišta Gornja Garešnica, drveno krovište izrada cijena Gornja Garešnica
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom