
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Izrada dimnjaka Radovanci
Treba ponudu za građevinske radove rušenja dimnjaka na tavanu od 2,5 m cigle, pola metra su srušili vatrogasci, znači treba sazidati od cigle 3 metra visok dimnjak i staviti kapu betonsku, staviti novi lim za opšav dimnjaka. Dali se može koristiti za zidanje dimnjaka cigla koja je skinuta s dimnjaka? Molim ponudu za izvođenje radova i materijal koji treba. Ožbukavanje (učvršćenje) 3 - 4 reda cigli ciglenog dimnjaka, ca. 60 cm iznad krova. Trebam hitno majstora koji zna i bušiti rupu za dimnjak. Molila bih ponudu za gradnju krova. Kuća je u slovo L na kat, novogradnja s dimenzijama krovnih ploha 9 x 10 x 5 x 6, a ćošak koji fali zbog kojeg je kuća u L je 4 x 4 m. Krov ide direktno na deku bez dizanja još kojeg reda cigle, potrebno je dovršiti dva dimnjaka i naravno zatvoriti otvorene plohe ciglom te kompletna limarija. Od materijala imam ciglu, pijesak i paletu blokova ili cigle (kako se to već zove) za dimnjake i nešto materijala za dimnjake. Molila bih kompletnu ponudu za sve to sa vašim materijalom koji još fali. Nije potrebno ništa skupo i extra, bitno je da se kuća pokrije jer je stepenište u kući pa je to otkriveno i kiša stalno pada unutra. Trebali bi stari dimnjak srušit i novi uzidati. Grijanje je na drva. Trebam majstora za bušenje nove rupe u Schiedel dimnjaku. Izrada i montaža 3 limena opšava dimnjaka, dimnjaci dim 40 x 40 cm. Izrada i montaža 1 opšava oko štendera za struju. Izrada limenog dimnjaka za krušnu peć.
Izrada dimnjaka Radovanci, izrada dimnjaka cijena Radovanci, cijena izrade dimnjaka Radovanci, dimnjak izrada cijena Radovanci
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom