
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Izgradnja krova Kerestinec
Trebam ponudu za sanaciju dimnjaka nakon potresa. Trebam ponudu za popravak krovišta. Radi se o prizemnici dvojnoj kući. Pretpostavka je da krov propušta na području oko dimnjaka koji nije u funkciji. Voda kapa u spavaću sobu za vrijeme velikih pljuskova. Zanima me kolika bi došla ponuda za uvid potrebne sanacije? Potrebna je izgradnja terase i nadstrešnice, koja će se nastaviti na mobilnu kucicu koja je postavljena na otvorenome. Dimenzije bi bile 8 × 3 metra i krov bi bio od sendvič panela ili crijepa. Konstrukcija drvo. Tražim neku najjednostavniju izvedbu. Molim ponude s materijalom. Slike su u prilogu. Trebam ponudu za opšav (ili kapu) za dimnjak od plinskog bojlera. Molim ponudu, stare bitumenske valovite ploče, cca 60 kvadrata trebao bih zamijeniti sa limom (sa filcom). Potrebna je zamjena: -žlijeb 2 × 8 m; -sljemenjak 1 × 8 m; -opšav dimjaka; -pripadajuće vjtarlajsne 4 × 3,5 m. Sve mjere su okvirne, pa molim ako je moguće iz toga napraviti neku ponudu, da bi dobili osjećaj koja je to razina cijene. Sazidana pećenjara pet sa tri, trebam izradu krovišta sa crijepom i limarijom. Krov bi trebao biti na 3 vode. Molim ponudu. Trebam ponudu za drvenu nadstrešnicu vezanu za kuću, jedna voda 4 x 4 x 2, otvorenu i pokrov od lima trapezni.
Izgradnja krova cijena Kerestinec, cijena izgradnje krova Kerestinec, izgradnja krova cijena po m2 Kerestinec, izgradnja krova cijena po kvadratu Kerestinec
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom