
Gradnja, grubi radovi
iskop, gradnja, zidanje, krov, izolacije, fasade, žbukanje, glazure, betonske ograde
Adaptacija krova, postava limenog pokrova Topolje
Trebam ponudu za podaskavanje krovišta i viseći strop, ostalo po dogovoru. Trebam ponudu za građevinske radove krovopokrivanja. Trebam ponudu za izgradnju obiteljske kuće, prizemnica, ravan krov, bruto površina kuće 150 m2. Ishođenje građevinske dozvole je trenutno u tijeku te bi ju trebali imati do kraja 1. mjeseca sljedeće godine, stoga bi najraniji početak radova mogao biti 2. mjesec. Uz ponudu, molim i najraniji vremenski okvir u kojem bi mogli kreniti u izvednu našeg projekta. Molim ponudu za rohbau nivo izvedbe. Ukoliko su potrebne još bilo kakve informacije te konkretan nacrt kuće, slobodno me kontaktirajte. Potrebno je skinuti staru oštečenu šindru. Površina krova je cca. 170 m2. Možda će biti potrebno zamijeniti daske na krovištu na nekim mjestima. Nakon toga bi trebalo poletvati krovište jer bi na isti išao lim. Trebam krovopokrivača za skidanje salonit ploča te zamjenu za esal valovitka ploče cca 120 komada i limarije sa strane kuće. Dimenzije kuće 9 x 7 m. Potrebno je napraviti izolaciju krovne kupole Eterlux, veličine 100 x 150 cm, na teraci obiteljske kuće. Na vikendici je potrebna izrada te ukoliko ste u mogućnosti ponuditi sljedeće, molila bi da me kontakirate radi više informacija:
· Stolarija mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 1,4 za komplet (Uw), odnosno 1,1 za staklo (Ug)
· Strop i krov mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,2 – u naravi to je 18 cm mineralne vune
· Fasada mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,25 – u naravi to je 14 cm EPSa ili 12 cm mineralne vune
· Sunčani kolektori za pripremu tople voda moraju imati stupanj korisnog djelovanja od najmanje 70%
· Ugradnja sustava s kotlom na drvnu sječki / pelete za grijanje potrošne vode i / ili prostora mora imati stupanj korisnog djelovanja najmanje 85%
· Ugradnja novog sustava s dizalicom topline za grijanje potrošne vode i / ili prostora ili za grijanje i hlađenje A energetske klase:
zrak-voda, voda-voda i zemlja-voda uz GWP -< 2150.
Ugradnja novog sustava s fotonaponskim pretvaračima za proizvodnju električne energije u samostalnom ili mrežnom raduzmjena starog krova s izradom i postavljanjem novog Izlazak na teren i izmjera je obavezna. Nemam nacrte i potrebne mjere.
cijena postavljanja limenog krova Topolje, cijena adaptacije krova Topolje, cijena skidanje crijepa i postava lima Topolje, adaptacija krova cijena Topolje, novi limeni pokrov cijena Topolje
Ako trebate ponudu za ovu vrstu radova ili usluga molimo Vas ispunite ovaj obrazac i uskoro će Vam početi pristizati ponude! Usluga je potpuno besplatna, Vaš upit proslijedit ćemo majstorima i izvođačima u Vašoj blizini.
Ako trebate ponudu za neku drugu vrstu radova ili usluga slobodno to upišite u isti obrazac, mi ćemo se pobrinuti za ostalo. Ako želite poslati priloge uz upit (nacrti, troškovnici i sl.), ne ispunjavajte ovaj obrazac nego sve pošaljite na ovu email adresu. Molimo Vas ne zaboravite navesti lokaciju radova.
Ocijenite ovo:
prosjek 0.0 (0 glas(a)/ova)
Želite priložiti datoteke?
Uštedite svoje vrijeme, neka Vam majstori, izvođači ili dobavljači odmah pošalju detaljnu ponudu. Zbog toga je dobro da uz svoj opis priložite datoteke koje bolje opisuju što točno trebate. Možete poslati nacrte, fotografije, troškovnike i sl. Takve opise primamo samo emailom. U tom slučaju ne ispunjavajte ovaj obrazac gore, nego u svojoj email poruci navedite opis kakve radove ili usluge trebate te svakako navedite podatke za kontakt (telefon i email adresu) te priložite željenje datoteke (pdf, jpg, gif, xls, doc).
Posebno napominjemo da Vaši prilozi kao i kontaktne informacije neće biti vidljive posjetiteljima naših stranica
već samo registriranim izvođačima, tvrtkama, obrtima i majstorima.
Kliknite ovdje i pošaljite nam svoj opis emailom